Türkiye Şoförlü Otomobiller
Mercedes-Benz Vito VIP.

Şoförlü araç parkuru Türkiye’de prestijli servisi ile hizmet vermekte ve kurumsal ve özel müşteriler için lüks araçlar sunmaktadır. Türkiye’de yönetici şoförlü araç arayanlar için benzersiz fiyatlarla birinci sınıf bir hizmet sunuyoruz.

Mercedes-Benz Vito VIP
Güvenilir, Profesyonel & Rekabetçi.

Türkiye’de özel şoförlü transferler, düğünler, kurumsal ve özel müşteriler konusunda uzmanlaşmış Şoförlü Tahrikli Otomobil servisleri. En son Vito VIP, Vito Ultra VIP ve Vito 9 People Mercedes Benz araçlarında şık ve konforlu bir şoförlü servis sunuyoruz.

Araçlarımız, 15 yıllık deneyimiyle tam lisanslı, CRB kontrollü, profesyonel sürücülerle birlikte gelir. İster havalimanı transferine ya da düğün arabasına ihtiyacınız olsun, bize güveninizi verebilirsiniz. Türkiye şoförleri, kapıdan kapıya seyahat ve mükemmel konfor ile yolculuğunuzun stresini çekecek.

 

Sıcak/Soğuk Klima
Elektronik/Cihazlar Eğlence
Kahve/Lokum İkramlık
Deri/Konforlu Koltuklar
Turkcell Wi-Fi İnternet
Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.Profesyonelliğimiz ve kalitemiz, ekibimizle birlikte standarttır.

 

Mercedes Vito VIP
Arka Koltuğun Keyfini Çıkarın! ve bizimle kalın.

   

 

İç Lüks & Ekstralar

Tüm yönetici filomuz görkemli bir iç mekana sahiptir ve son derece geniştir. Araçlarımız en ince deri ve kaplamalarla donatılmıştır. Tüm araçlarımız güvenilirlik ve konfor için en yüksek standartta tutulur. Otomobillerimiz ve minibüslerimiz Mercedes-Benz’tir ve her 2 yılda bir bozulmamış durumda tutulmakta ve yenilenmektedir.

 

Vito Şöförlü Otomobiller Türkiye

İhtiyaçlarınızı ve programınızı karşılayacak şekilde tasarlanmış güvenilir hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz. Düğün gününüzü, havalimanı transferinizi veya şirket etkinliğiniz için araçlarımızdan birini kiralamak isterseniz, şoförünüz zamanında ve varış noktanıza ulaşabilmeniz için yolculuğunuz boyunca ihtiyaç duyduğunuz her türlü yardımı derhal size ulaştırır.

 

AŞAĞI KAYDIR

 

Türkiye’de İş / Kurumsal

Bir toplantıya ya da etkinliğe giderken dinlenmeniz gerekiyorsa, Şoför Servisi bu lüks standardı garanti eder. Yolculuğunuzda mutlak memnuniyetin olmasını sağlamak için herhangi bir isteğinizle mecbur kaldığımız için mutluyuz.

 

Web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Vito Vip ve diğer Mercedes-Benz Sprinter kiralama için bilgi için lütfen bizi +90(212) 294 30 33 numaralı telefondan arayın veya
sorularınız ve daha fazla bilgi için info@evindartourism.com.tr adresinden bize e-mail gönderin.

Pardon, yardımcı olabilir miyiz?

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..