Mercedes V Class Şöförlü Araç Kiralama
Istanbul / Turkey.

Evindar Turizm’den Mercedes V-Class şoförlü araç kiralama hizmetleri, Türkiye’nin en iyi profesyonel ve icra şoförleri tarafından yönetiliyor. Mercedes V-Class, 9 kişiye kadar geniş bir alana ve 9 parça valfe sahip çok yönlülüğün yüksekliğidir. Mercedes V Class, iş seyahati, finansal roadshow ve şirket şoförü kiralama için mükemmel bir seçimdir. Büyük gruplar, çocuklar ile seyahat eden ailelerin yanı sıra düğün günlerinde ulaşım için lüks bir havalimanı transfer aracı olarak popülerdir. Mercedes V Class, lüks şoförlü MPV’lerin kriterlerini belirler. Ne olursa olsun, Mercedes V-Class heyecan verici gücü ile inanılmaz bir lüks şoför arabadır.

Mercedes-Benz V Class
Şoförlü Mercedes V Class Özellikleri

Ergonomik, çok yönlü ve her şeyden önce, rahat, birçok insanın ilk kez Yeni Mercedes V Sınıfı’nı deneyimlediklerinde düşündüğü şeydir. Şoförlü V sınıfı, özellikle Türkiye sokaklarımızın koşuşturmacasında, A noktasından B noktasına, hem zahmetsiz hem de keyifli yolculuk yapan zarif bir araçtır. Her bir Mercedes-Benz’de görünen kalite ile birlikte, hem şoför hem de yolcular, lüks ve konforlu bir deneyimin keyfini çıkarır ve yolculukları keyifli hale getirir.

 

Sıcak/Soğuk Klima
Elektronik/Cihazlar Eğlence
Kahve/Lokum İkramlık
Deri/Konforlu Koltuklar
Turkcell Wi-Fi İnternet
Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.Profesyonelliğimiz ve kalitemiz, ekibimizle birlikte standarttır.

 

V-Class İş Şöförü Kiralama
Dikkat çekici. Etkileyici. Olağanüstü.

Genel Görünüm

Sürüşe devam etmek için işteyiz.

 

İş Şöförü

Etkileyici yönetici ve geniş filomuz Lüks Mercedes V Class şoförlü otomobiller, kurumsal misafirperverlik ve spor etkinlikleri, finansal yol gösterileri ve İstanbul ve Türkiye genelinde iş toplantıları için kullanılabilir. Evindar Turizm, profesyonel, saygılı ve güvenilir kurumsal şoför hizmeti ile yoğun şirket yöneticilerine ve yöneticilerine hizmet vermektedir.

Evindar Turizm müşterileri mükemmellik istiyorlar ve hiçbir şey kabul edilemez.

AŞAĞI KAYDIR

 

Rahat ve Teknolojik

Amacımızın olması gereken “İcra Şoför Hizmeti” ibaresinin imajını korumak ve her zaman iş ve eğlence müşterilerimize Türkiye’nin en iyi şoförlerine bir örnek vermek.

 

Web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

V Class ve diğer Mercedes-Benz Sprinter kiralama için bilgi için lütfen bizi +90(212) 294 30 33 numaralı telefondan arayın veya
sorularınız ve daha fazla bilgi için info@evindartourism.com.tr adresinden bize e-mail gönderin.

Pardon, yardımcı olabilir miyiz?

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..